Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Kolejne złoto Sebastiana Orła z sekcji podnoszenia ciężarów Olimpu

Sebastian Orzeł, jeden z reprezentantów sekcji podnoszenia ciężarów MKS Olimp Chełm, zdominował konkurentów podczas zmagań w Piotrowicach.

To właśnie tam chełmianin sięgnął po złoty medal w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego U20 w podnoszeniu ciężarów. Wynikiem 260 kg Sebastian Orzeł ustanowił nowy rekord życiowy w dwuboju (117 kg w rwaniu i 143 kg w podrzucie). To już jego drugi krążek z najcenniejszego kruszcu zdobyty w tym roku. Po poprzedni sięgnął pod koniec lutego podczas Memoriału Janusza Kowalczyka w Łukowie.

Teraz czytane: Strzelcy Dragona triumfują w Parczewie i Lublinie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama