Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zdrowa rywalizacja sędziowska. Czysty sport wolny od używek

"Czysty sport wolny od używek" - pod takim hasłem w hali przy Szkole Podstawowej nr 5 w Chełmie odbył się turniej organizowany przez Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej Lubelszczyzny. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn.

Najlepszy okazał się zespół OKS Biała Podlaska, druga lokata przypadła OKS Chełm I, a trzecia OKS Zamość. Miejsca poza podium zajęli kolejno: Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej Lubelszczyzny, OKS Chełm II i KS Lublin. Najlepszym strzelcem turnieju został Maciej Wieliczuk (OKS Biała Podlaska), najlepszym zawodnikiem Krzysztof Rak (OKS Chełm I), a najlepszym bramkarzem Mikołaj Łaba (OKS Zamość). Nagrodę dla najstarszego zawodnika otrzymał Mirosław Neckar (OKS Chełm I), dla najmłodszego Jakub Winiarczyk (OKS Chełm I), a wyróżnienie fair play przypadło KS Lublin.

Czytaj również:  Dwa srebra strzelców Fabryki Sportu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama