Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:59
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Dron śledził chełmskich rowerzystów. Posypały się mandaty. Sprawdźcie za co...

By zmotywować rowerzystów do bezpiecznej jazdy, policjanci z chełmskiej drogówki zorganizowali wczoraj akcję "Jednoślad". Policyjny dron w okolicach ronda przy hotelu Kamena śledził ich z powietrza. Tylko w ciągu dwóch godzin zarejestrował 27 wykroczeń.
Dron śledził chełmskich rowerzystów. Posypały się mandaty. Sprawdźcie za co...
Autor: KMP w Chełmie

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chełmie prowadzili wczoraj (14 września) w centrum Chełma działania pod nazwą „Jednoślad”. 

Wspierani przez policjantów z lubelskiej drogówki, którzy przyjechali do Chełma z dronem, zatrzymywali do kontroli rowerzystów, którzy popełnili wykroczenie drogowe.

Okazuje się, że głównym przewinieniem kierowców jednośladów jest jazda rowerem i w jednym przypadku hulajnogą po przejściu dla pieszych. Były pouczenia, ale nie zabrakło też mandatów.

- Apelujemy o stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Za naruszenie zakazu jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych grozi mandat karny. Przed przejściem dla pieszych należy bezwzględnie zsiąść z roweru i przeprowadzić go – ostrzega komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pilot 23.09.2022 11:52
A było spokojnie

olo 17.09.2022 20:26
ciekawe czy wypisany został chociaż jeden mandat w Polsce za używanie telefonu podczas przechodzenia przez PDP ???

Antek. 16.09.2022 11:43
Policja w Chełmie powinna używać częściej drona ! Do łapania Piratów drogowych i pieszych oraz rowerzystów którzy łamią przepisy !

mark58 15.09.2022 17:03
Zapraszam z taką akcją na ul. Lubelską - okolice Chełm Miasto: 1. od mostu na Uherce aż za przejazd kolejowy NIE MA drogi dla rowerów!!! 2. jazda rowerem po chodniku z obu stron ulicy i inne "grzeszki"

Piotr 15.09.2022 15:24
BRAWO ! CHEŁMSKA DROGÓWKA !! Więcej takich akcji na Chełmskich drogach !

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama