Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:40
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Chełm. Piłkarze przygotowują się do „dzikiego turnieju”

Wójt gminy Chełm Wiesław Kociuba oraz gminny klub sportowy „KŁOS” zapraszają wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w turnieju dzikich drużyn. Rozgrywki mają odbyć się już 28 sierpnia w Rożdżałowie. Jeśli wystąpią jakiekolwiek przeszkody w organizacji rozgrywek, wyznaczono termin rezerwowy - 4 września.
Gm. Chełm. Piłkarze przygotowują się do „dzikiego turnieju”
Autor: Gmina Chełm

Gminy powiatu chełmskiego stawiają na rozwój amatorskiego sportu. Turnieje dzikich drużyn w piłce nożnej odbyły się w ciągu minionych letnich miesięcy w większości samorządów. Teraz zew piłkarskich emocji poczuła gmina Chełm.

Wszelkie niezbędne informacje związane z rejestracją drużyny w turnieju znajdują się na stronie gminy Chełm. Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem adresu mailowego: [email protected] lub osobiście w wydziale promocji, kultury i sportu urzędu gminy Chełm. Dokumenty należy dostarczyć do 22 sierpnia. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama