Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 20:59
Reklama

Forma stale rośnie. Pięściarze Rocky Krasnystaw sparowali w Lublinie

Pięściarze UKS Rocky Krasnystaw mają za sobą udany występ w miedzyklubowych sparingach zorganizowanych przez KS PACO Lublin. Jest to cykliczne wydarzenie, w którym biorą udział zawodnicy z Lubelszczyzny i sąsiednich województw. Pięściarze z Krasnegostawu, posiadający różny staż na ringu, mieli okazję ocenić siebie i własne możliwości.
Forma stale rośnie. Pięściarze Rocky Krasnystaw sparowali w Lublinie

- Jestem zadowolony z całej czwóki, chociaż widać, że chłopakom brakuje jeszcze trochę obycia - mówi Zbigniew Rokosz, trener i wiceprezes UKS Rocky Krasnystaw. - Ale wynika to z tego, że nie mamy u siebie ringu i musimy korzystać z tych w innych klubach. Nasi zawodnicy mogli się jednak zaprezentować, sprawdzając własne umiejętności i poziom przygotowania. Jeśli będą systematycznie ćwiczyć i poprawiać błędy, to powinni szybko nadrobić zaległości.

14-letni Mateusz Lipiński, najmłodszy z całej czwórki reprezentantów krasnostawskiego klubu, trenuje dopiero od kilku miesięcy, ale nie brakuje mu ambicji. Dobrze wypadł także o dwa lata starszy Ignacy Pieróg, który również ćwiczy od niedawna. Kolejnym zawodnikiem UKS Rocky był 18-letni Artur Tracz. Trenuje już ponad rok i ma za sobą dwie walki. W Lublinie przyszło mu sparować z doświadczonym Wiktorem Kociubą. Czwartym pięściarzem z Krasnegostawu był 23-letni Michał Żebrowski, który ćwiczy w klubie cztery miesiące. Jemu z kolei na ringu w PACO trafił się wyższy rywal, będący dodatkowo mańkutem.

- Nie robimy wakacyjnej przerwy i będziemy dalej trenowali, mieszając boks chociażby z piłką nożną czy ćwiczeniami na siłowni. Myślę, że to zaowocuje jeszcze lepszą kondycją - dodaje Zbigniew Rokosz. - Być może na treningi zacznie znów uczęszczać Patryk Korzec, który planuje wystartować w Mistrzostwach Polskich Seniorów i Młodzieżowców.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama