Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:40
Reklama

Potrącony rowerzysta nie żyje, policjanci szukają kierowcy

Do wypadku doszło dziś około godz. 3 w nocy w miejscowości Zakręcie. Poruszającego się drogą krajową mężczyznę potrącił nieznany pojazd, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pierwszej pomocy.
Potrącony rowerzysta nie żyje, policjanci szukają kierowcy
Autor: Policja Krasnystaw

- Niestety życia mężczyzny nie dało się uratować. Obecnie trwa ustalanie jego tożsamości. Ze wstępnych ustaleń wynika, że starszy mężczyzna prawdopodobnie prowadził rower, idąc skrajną częścią jezdni - informuje kom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że mężczyzna został potrącony najprawdopodobniej przez pojazd typu bus. Auto może posiadać uszkodzenia.  

- Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź poruszały się miedzy godziną 2:00-3:00 drogą krajową K-17 na odcinku Zamość-Piaski i posiadają zapisy z kamer videorejestratorów samochodowych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką policji - apeluje komisarz.

Czytaj także: Tragiczny wypadek na DK17

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Katarzyna W 10.05.2022 21:50
Bardzo mi przykro mam nadzieję że sprawca się odnajdzie. Kiedyś też zostałam potrącona przez samochód podczas jazdy rowerem sprawca uciekł kolejny samochód ktory jechał za tym co mnie potrącił też uciekł a cała sprawa została umorzona z braku świadków dowodów itd. Mam nadzieję że ty będzie inaczej.

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama