Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Potrącony rowerzysta nie żyje, policjanci szukają kierowcy

Do wypadku doszło dziś około godz. 3 w nocy w miejscowości Zakręcie. Poruszającego się drogą krajową mężczyznę potrącił nieznany pojazd, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pierwszej pomocy.
Potrącony rowerzysta nie żyje, policjanci szukają kierowcy
Autor: Policja Krasnystaw

- Niestety życia mężczyzny nie dało się uratować. Obecnie trwa ustalanie jego tożsamości. Ze wstępnych ustaleń wynika, że starszy mężczyzna prawdopodobnie prowadził rower, idąc skrajną częścią jezdni - informuje kom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że mężczyzna został potrącony najprawdopodobniej przez pojazd typu bus. Auto może posiadać uszkodzenia.  

- Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź poruszały się miedzy godziną 2:00-3:00 drogą krajową K-17 na odcinku Zamość-Piaski i posiadają zapisy z kamer videorejestratorów samochodowych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką policji - apeluje komisarz.

Czytaj także: Tragiczny wypadek na DK17

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Katarzyna W 10.05.2022 21:50
Bardzo mi przykro mam nadzieję że sprawca się odnajdzie. Kiedyś też zostałam potrącona przez samochód podczas jazdy rowerem sprawca uciekł kolejny samochód ktory jechał za tym co mnie potrącił też uciekł a cała sprawa została umorzona z braku świadków dowodów itd. Mam nadzieję że ty będzie inaczej.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama