Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Wojsławice: Borys objęła obowiązki dyrektora

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki już pod nowym kierownictwem. Po rezygnacji Małgorzaty Paździor-Król obowiązki dyrektora wójt gminy powierzył Dorocie Borys. Będzie je pełnić przez co najmniej trzy miesiące.
Gm. Wojsławice: Borys objęła obowiązki dyrektora

Małgorzata Paździor-Król nie jest już dyrektorem Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Wojsławicach. Złożyła wypowiedzenie z pracy. Jest już dyrektorem Kartuskiego Centrum Kultury. Jej fotel w Domu Kultury w Wojsławicach długo nie stał pusty.

- Powołałem z dniem 1 lutego Dorotę Borys na pełniącą obowiązki dyrektora. Na razie na trzy miesiące, a co będzie później, zobaczymy - mówi wójt Henryk Gołębiowski.

Dorota Borys ma bogate doświadczenie zawodowe. Pracowała kiedyś w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach na stanowisku instruktora i pełniła również obowiązki dyrektora tamtejszej jednostki. Była kierownikiem Klubu 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Prowadziła własną działalność gospodarczą FIT&DANCE. Ukończyła instruktorskie kursy kwalifikacyjne o specjalizacji: instruktor tańca towarzyskiego oraz instruktor fitness w różnych formach gimnastyki. Zdobyła doświadczenie i warsztat z zakresu tańca towarzyskiego, choreoterapii, tańców integracyjnych, pedagogiki zabawy, animacji czasu wolnego oraz animacji kultury.

W Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Wojsławicach pracuje od 2019 roku. Została wtedy zatrudniona jako  instruktor amatorskiego ruchu artystycznego, a następnie została koordynatorem ds. działalności ośrodków i animacji kulturalnej. Obowiązki dyrektora w Wojsławicach pełni po raz drugi.

Czytaj także: Chełmianka dyrektorem w Kartuzach

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Zymba 09.02.2022 14:37
Taki fachowiec i nigdzie za długo nie był. Dziwne.

Ja 10.02.2022 10:56
Oj Agata...

G 08.02.2022 17:09
Dziwne. W Trzeszczanach za obecnych władz została usunięta a tam sobie świetnie radzi? Dziwnego macie wójta taki normalny jakiś... Dziwne

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama