Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Chełm: Pobił i skopał ojczyma dla 10 zł

Za rozbój będzie odpowiadał przed sądem 35-letni mężczyzna. Napadł w mieszkaniu na własnego ojczyma. Grozi mu teraz od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
Gm. Chełm: Pobił i skopał ojczyma dla 10 zł

Akt oskarżenia w tej sprawie prokuratura chełmska przesłała już do sądu. Jak z niego wynika, do zdarzenia doszło w sierpniu ub. r. w miejscowości Koza Gotówka. 35-latek wtargnął do domu przybranego ojca, doprowadził go do stanu bezbronności i zaczął bić i kopać. W ten sposób chciał wymusić od niego pieniądze. Udało mu się wydrzeć raptem 10 złotych.

Został zatrzymany 23 października ub. r. Usłyszał zarzut rozboju i trafił do tymczasowego aresztu.

W trakcie śledztwa okazało się, że ma więcej na sumieniu. 22 września ub. r. ukradł znajomemu telefon. Spotkał go w okolicach dworca PKP w Chełmie. Na powitanie go przytulił, a w międzyczasie wyjął z kieszeni aparat. Koledze wpierał, że pewnie mu gdzieś wypadł...

35-latek do zarzutów się nie przyznał. Za kratkami czeka na proces.

Czytaj także: Miską w głowę matki

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama