Ukraiński zboczeniec grasuje przy Carrefourze

  • 13.03.2017, 08:50
  • (apm)
Ukraiński zboczeniec grasuje przy Carrefourze
Blady strach padł na chełmianki. Na Facebooku jedna z mieszkanek miasta ostrzega przed niebezpiecznym zboczeńcem, który zaatakował ją przy supermarkecie.

"Dziewczyny, zachowajcie czujność na ulicy Lwowskiej! W okolicach Carrefoura grasuje koleś, który maca kobiety po tyłku, po czym próbuje je zaciągnąć do swojego auta! Gdyby tego było mało, przy każdej próbie stawiania oporu zaczyna wyciągać pistolet i mówi po ukraińsku, że zacznie strzelać! Piszę ten post przez łzy, będąc na komendzie po złożeniu wyjaśnień. Koleś jest ewidentnie niebezpieczny i nie wiadomo, gdzie i kiedy znowu może uderzyć! Zdarzenie miało miejsce dosłownie 10 minut przed zamknięciem sklepu. Uważajcie na siebie" – wpis o takiej treści pojawił się w ubiegłym tygodniu na stronie Hasztag Chełm.

 

To nie jedyny wpis ostrzegający przed mężczyzną o lepkich rączkach. Więcej przeczytacie w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego

 

 

(apm)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Błażej K.
Błażej K. 13.01.2018, 02:14
To nie jedyny taki przypadek, takich sytuacji w Polsce jest wiele. ukraińcy czują się bezkarni. Przestępstwa na tle seksualnym w tym gwałty, napaści, pobicia, rabunki, zastraszenia czy znieważanie Polaków przez ukraińców to już codzienność.
Trzeba coś z tym zrobić puki nie jest za późno.

Pozostałe