Koncert: Mocne granie w DeCaffencji

  • 12.03.2018, 10:37 (aktualizacja 12.03.2018 11:11)
  • AN
Koncert: Mocne granie w DeCaffencji The Punitive
Koniec Listopada, The Punitive i Romantic Soul Rebel zagrają w Chełmie 24 marca w ramach trasy TONIEMOŻESIĘUDAĆ TOUR. Koncert odbędzie się w Kawiarni Artystycznej DeCaffencja.

Zespół Koniec Listopada pochodzi z Białej Podlaskiej. Kapela powstała stosunkowo niedawno, ale w zawrotnym tempie zdobywa sławę i publiczność. Grają od końcówki roku  2016. Na swoim koncie mają pierwszy krążek zatytułowany "Maszyna do strzelania śliwkami". Grupę Koniec Listopada tworzą: Paweł Ulita (wokal, gitara), Rafał Panasiuk (bas), Konrad Dymowski (perkusja) i Wojtek Remiszewski (gitara). Grupa Koniec Listopada gościła w lutym na antenie Radia Bon Ton w audycji Wieczorna ROCKosfera - wywiadu i muzyki możecie posłuchać TUTAJ.

The Punitive to hard rockowa formacja z Łosic. Skład zespołu to: Kaśka Adamowicz (wokal), Konrad Górzyński (gitara), Grzesiek Kościan(gitara), Rafał Panasiuk (bass) i Jakub Terlikowski (perkusja). Zespół istnieje od marca 2015 roku.

Na scenie zobaczymy i usłyszymy także lokalną kapelę Romantic Soul Rebel. Zespół wykonuje szeroko pojętą muzykę rockową. To dobrze znana chełmskiej publiczności grupa przyjaciół, których połączyła muzyka i nie tylko... Zespół tworzą: Marysia Płonkowska (wokal), Jaromir Wójcik (bębny), Ania Stachniuk (bas), Tomek Włodarczyk (gitara), Rafał Podlipny (gitara) i Michał Płonkowski (gitara).


Teraz czytane

Obiecane podwyżki dla nauczycieli od kwietnia - pedagodzy niezadowoleni [TUTAJ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe