Opowieść o miłości...

  • 13.09.2017, 08:16
  • AN
Opowieść o miłości...
Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejny seans musicalowy. Tym razem opowieść o miłości, filmowa pochwała prawdy i wolności oraz piękna Nicole Kidman...

Młody poeta Christian opuszcza swój rodzinny dom i przenosi się na Montmartre, gdzie poznaje Henri Toulouse-Lautreca. Ten wprowadza go w świat paryskiej bohemy. W sławnym kabarecie Moulin Rouge Christian poznaje jego największą gwiazdę Satine, tancerkę, piosenkarkę i kurtyzanę, w której kochają się wszyscy męscy bywalcy klubu. Satine nie chce być tancerką. Marzy, by zostać prawdziwą aktorką. Książę Worcester godzi się sfinansować kosztowną rewię z jej udziałem pod warunkiem, że Satine zostanie jego kochanką. Satine jest natomiast zakochana w Christianie... W roli Satine - pięknej kurtyzany i zachwycającej gwiazdy najsłynniejszego i najbardziej skandalizującego nocnego klubu Paryża wspomniana wcześniej Nicole Kidman.

Seans już 13 września w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40), o godzinie 18. Wstęp wolny.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe