Koszulka patriotyczna – wyraź modnie swoją miłość do ojczyzny!

  • 12.06.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Koszulka patriotyczna – wyraź modnie swoją miłość do ojczyzny!
Koszulki patriotyczne damskie – to brzmi dumnie. Tak też dumnie noszą je szczęśliwe użytkowniczki, w różnym wieku, o różnych upodobaniach czy figurach. Wszystkie jednak łączy miłość do ojczyzny i… mody! W dzisiejszym artykule przyjrzymy się jednej i drugiej kwestii, czyli jak nosić koszulkę z godłem czy w barwach narodowych, aby nie wyszło kiczowato, ale dumnie, z klasą i trendy.

Sportowa elegancja w patriotycznym wydaniu

Po koszulki patriotycznie szczególnie chętnie sięgają dziewczyny ceniące luz i wygodę. Połączenie t-shirtu w oczywistych i mniej oczywistych kolorach, ale z wyraźnym motywem do jeansów, sportowych spodni czy szortów wydaje się naturalne i zawsze się sprawdza.

Oto kilka gotowych inspiracji:

  • Koszulka damska futurystyczny orzeł termoaktywna + legginsy = idealny outfit na trening
  • T-Shirt z sercem w motywie folkowym + jeansowe spodenki = strój na letni spacer
  • Koszulka damska Tatry + bojówki = genialny zestaw ubrań w góry i inne outdoorowe aktywności

Warto jednak zwrócić uwagę na to, by kupować koszulki oryginalne, od sprawdzonych producentów – w innym przypadku można naprawdę uzyskać efekt wręcz odwrotny od zamierzonego, co mogłoby wyglądać nie tylko niemodnie, ale też niekorzystnie biorąc pod uwagę unikatowy charakter odzieży, o jakiej mowa.

Koszulki patriotyczne jako dopełnienie stylowego ubioru

O ile powyższe zestawienia zdają się być bardziej niż oczywiste i całkowicie udane już z założenia, co z kobietami które wolą jednak szpilki i spódniczki? Czy koszulki patriotyczne też mogą znaleźć się w ich szafie? Nie tylko mogą, ale nawet powinny, a oto kilka najlepszych dowodów takiego stwierdzenia:

  • Różowe kimono – damska koszulka w patriotyczne kwiaty + rurki i koturny = idealny zestaw na randkę
  • Bluzeczka bez rękawów z kokardką w barwach narodowych + ołówkowa, klasyczna spódnica i szpilki = zdany egzamin!
  • Koszulka patriotyczna damska Żołnierze Wyklęci + elegancki, skrojony damski garnitur i czółenka = stylowa stylizacja do biura

Co więcej, powyższe trendy mogą również w swoich odzieżowych poczynaniach wykorzystywać i panowie. Kto powiedział, że towarzyszem koszulki patriotycznej mogą być tylko dresy!? Warto sobie uświadomić, iż koszulka patriotyczna dla klienta surgepolonia.pl ma być dumną inspiracją do wyrażania siebie, swojego stylu i miłości do Polski: za jednym zamachem. I to bez względu na to, czy nosi się spodnie czy spódnicę. Wszyscy jesteśmy Polakami!

Grupa Tipmedia
Podziel się: