Wiosenne zmiany w domu – na co warto postawić?

  • 16.03.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Wiosenne zmiany w domu – na co warto postawić?
Gdy zima ustępuje miejsca wiośnie, dni są coraz dłuższe, a pogody coraz ładniejsze, myślimy o tym, by zmienić coś na lepsze w naszych czterech ścianach. Jedni stawiają na remonty generalne (które dają bardzo dobre efekty, jednak pochłaniają sporo pieniędzy i mnóstwo czasu), inni zaś odnawiają delikatnie ściany, jeszcze inni postanawiają postawić na ozdoby i dodatki.

Jeden z najpopularniejszych sposobów na zmianę we wnętrzu to oczywiście zakup dekoracji naściennych. Są one bowiem relatywnie niedrogie, z powodzeniem stać się mogą głównym elementem dekoracyjnym danej przestrzeni, prócz tego zaś nawet zwyczajne pomieszczenie może dziś dzięki nim nabrać niezwykłego blasku.

Do pokoju dziennego, jadalni, sypialni…

Obrazy drukowane na płótnie sprawią, że do pomieszczenia możemy wpuścić prawdziwy powiew wiosny, sprawdź nasze propozycje www.fototap.pl/obrazy. Dzięki jakiego typu egzemplarzom? Znakomicie nadają się do tego chociażby obrazy na płótnie przedstawiające motywy florystyczne. Warto jednak wiedzieć o tym, że dziś mamy do czynienia z przeróżnymi ich odmianami. To już nie tylko modele wyglądające niczym z pokoju babci, to także całe mnóstwo zupełnie innych, bardzo nowoczesnych egzemplarzy. Warto wspomnieć chociażby o obrazach przedstawiających orchidee – dzięki nim bowiem dawka Orientu pojawi się w naszych czterech ścianach. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także wybór modeli w stylu retro z dmuchawcami w roli głównej. Najczęściej są one utrzymane w tonacji czarno-białej, niekiedy również w sepii. Ci, którzy pragną do sowich czterech ścian wznieść sporą dawkę świeżości i nieco humoru, mogą postawić na palmy niczym na wyspach Bahama – dzięki nim bowiem możemy w pokoju poczuć się niczym na egzotycznych wakacjach.

Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się w różnego typu pomieszczeniach. Będzie ciekawie prezentowało się nie tylko w pokoju dziennym, ale także w sypialni, jadalni, przedpokoju, gabinecie, kuchni czy łazience. Uniwersalność motywów florystycznych jest naprawdę niezwykła!

Wiwat nowoczesność!

Coraz częściej Polacy pragną wnieść do wnętrz swoich wnętrz sporą dawkę nowoczesności. Ten fakt bardzo nas cieszy, bowiem świadczy o tym, że śledzimy bacznie najnowsze trendy w modzie. W jaki sposób owa nowoczesność miałaby się objawiać w czterech ścianach? Chociażby przez wykorzystanie monochromatyzmu bądź też połączenia barwy białej z czarną lub też białej z czerwoną. Prostota jest ostatnio na topie!

A może panorama?

Miłośnicy panoram najpopularniejszych w świecie miast także mają powody do zadowolenia, bowiem tego typu modeli jest ostatnio niezwykle dużo. Trzeba przyznać, że dzięki ich zastosowaniu możemy poczuć się jak prawdziwi obywatele świata, patrząc chociażby na nowojorskie wieżowce czy też londyńskie kolorowe kamieniczki lub zabudowę charakterystyczną dla wschodniego rejonu Włoch. Dzięki tego typu ozdobom niejedno pomieszczenie zyskać może nowy charakter!

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: