Kolejne podejście do Kolejowej

  • 12.11.2020, 10:45
  • AN
Kolejne podejście do Kolejowej
Po przeszło dwumiesięcznej przerwie drogowcy ponownie wzięli się za remont ulicy Kolejowej. Jak informują urzędnicy, ma być gotowa w grudniu. - Mam nadzieję, że ten bałagan wreszcie się skończy - mówi jedna z mieszkanek.

- Aktualnie w ramach III etapu przebudowy ul. Kolejowej prowadzone są intensywne prace związane z wykonaniem nowej podbudowy jezdni - informuje Dominik Gil z gabinetu prezydenta.

Zakończenie prac wyznaczono na 2 grudnia, jednak wykonawca nie wykluczył, że wystąpi o aneksowanie terminu realizacji zadania. Mówi się na razie o przedłużeniu prac o kilka czy kilkanaście dni, w zależności od tempa ich przebiegu w listopadzie.

Skąd wziął się problem z remontem Kolejowej? Już w trakcie prac okazało się, że podbudowa ulicy kwalifikuje się do wymiany, choć nie zostało to wcześniej uwzględnione. To z kolei znacznie podwyższyło koszty. Najwyraźniej miasto doszło do porozumienia z wykonawcą i firma wróciła na plac budowy.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe