Wykorzystał znajomą, gdy twardo spała

  • 27.10.2020, 08:51 (aktualizacja 30.10.2020, 08:08)
  • (apm)
Wykorzystał znajomą, gdy twardo spała
Jak przykro może się skończyć impreza zakrapiana suto alkoholem, przekonała się chełmianka, którą poznany w knajpie 24-latek wykorzystał seksualnie, gdy spała zamroczona alkoholem. Jest już wyrok w tej bulwersującej sprawie. Mężczyzna ma trafić do więzienia na rok. Sąd nakazał mu także zapłatę dla poszkodowanej kobiety zadośćuczynienia – 10 tys. zł.

Wyrok zapadł 13 października. Nie jest jeszcze prawomocny. Skazanemu przysługuje odwołanie. Sędzia uznał, że mężczyzna jest winny doprowadzenia znajomej do obcowania płciowego, wykorzystując jej stan bezradności.

Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do sądu pod koniec lutego tego roku. Mężczyzna do zarzucanych mu czynów od początku się nie przyznaje, twierdząc, że uprawiał seks z kobietą za jej zgodą.

Do zdarzenia doszło nad ranem 29 września ub. r. Kobieta dzień wcześniej spotkała się ze znajomymi w jednym z lokali w Chełmie. W pewnym momencie dosiadł się do nich podejrzany i po jakimś czasie wszyscy poszli do jej mieszkania. Tam dalej imprezowali.

Około godziny 5 kobieta poczuła się zmęczona i poszła spać do sypialni. Pamięta, że położyła się w ubraniu. Miała na sobie bieliznę, koszulkę i spodnie. Około 6 przebudziła się i poczuła, że leży na niej nowo poznany mężczyzna. Był nagi od pasa w dół. Wykorzystując to, że twardo spała, zaspokajał swe seksualne żądze.

Zrzuciła go z siebie, a on jakby nigdy nic wstał, ubrał się i poszedł do łazienki. Zszokowana kobieta uciekła do drugiego pokoju, gdzie spali znajomi i się rozpłakała. Potem zadzwoniła na policję i powiedziała, że 24-latek wykorzystał ją, gdy spała nietrzeźwa. Wszczęto śledztwo.

Podejrzany 30 września ub. r. został zatrzymany. Najpierw był pod dozorem policji, później środek zapobiegawczy wobec niego uchylono. Choć do zarzucanych czynów się nie przyznał, śledczy nie uwierzyli w jego tłumaczenia. Stanął przed wymiarem sprawiedliwości.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe