Mundurowi też chorują

  • 26.10.2020, 10:54 (aktualizacja 27.10.2020, 10:43)
  • DBEZ
Mundurowi też chorują
Jednym z nowych ognisk koronawirusa jest Komenda Miejska Policji w Chełmie. Przypadki zakażenia SARS CoV-2 stwierdzono między innymi wśród policjantów pracujących na posterunku w Sawinie.

- Nie paraliżuje to pracy naszej jednostki. Tak jak dotąd dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców i pracujemy zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w czasie pandemii- mówi Ewa Czyż, rzeczniczka chełmskiej policji.

Sanepid podał, że liczba osób potwierdzonych w ognisku to 4, poddanych kwarantannie - 16, objętych nadzorem - 3. Najnowsze (piątkowe) dane mówią już o 5 chorych policjantach i jednym zakażonym pracowniku cywilnym. Są w izolacji domowej, ich stan nie wymaga hospitalizacji.

Do naszej redakcji dotarły również niepokojące doniesienia o zakażonym funkcjonariuszu Zakładu Karnego w Chełmie. Rzecznik Łukasz Bielak nie potwierdza tej informacji, tłumacząc się względami bezpieczeństwa jednostki, ale też nie zaprzecza.

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe