Dołóż się do bazarkowej akcji

  • 23.10.2020, 11:44
  • AN
Dołóż się do bazarkowej akcji
Stowarzyszenie "Paczka dla bohatera" zbiera rzeczy na tzw. internetowy bazarek. Masz w domu jakieś ciekawe książki, albumy czy bibeloty? A może zajmujesz się rękodziełem? Wspomóż akcję jakimś fantem.

- Przyjmiemy wszystko! Cel mamy jeden - pomoc kombatantom i weteranom, którzy walczyli o wolną Polskę - tłumaczy Krystyna Łukasik, koordynatorka organizacji w Chełmie.

Na pewno w każdym domu znajdą się rzeczy, które śmiało mogłyby zasilić akcję. Mogą to być: książki, albumy, bibeloty, figurki, obrazki, świeczniki, gry planszowe, przedmioty do wystroju domu - ciekawe kubki, obrusy, ozdoby lub także przedmioty kolekcjonerskie.

"Paczka dla bohatera" jest stowarzyszeniem, w którym wszystkie działania wykonywane są w ramach wolontariatu.

- Środki finansowe otrzymujemy ze zbiórek i darowizn, a najwięcej zbieramy właśnie przez licytacje na bazarku, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w akcji. Każdy może stać się częścią tego przedsięwzięcia - zaprasza Łukasik.

Stowarzyszenie ma pod opieką kombatantów, często także tych, którzy nie są zrzeszeni w żadnych oficjalnych organizacjach. Podopieczni odwiedzani są przez wolontariuszy kilka razy w roku. Dostają od nich m.in. paczki z żywnością. Działalność stowarzyszenia skierowana na wszystkich ludzi walczących o wolną Polskę - żołnierzy Września 39, wszystkich frontów walczących na Zachodzie i na Wschodzie, organizacji bojowych m.in. AK, NSZ, WIN , podziemia niepodległościowego po zakończeniu wojny oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny...

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć bazarkową zbiórkę, proszony jest o kontakt z koordynatorką akcji Krystyną Łukasik za pomocą Facebooka.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe