Jatka w sklepie o brak maseczki

  • 19.10.2020, 10:21 (aktualizacja 23.10.2020, 12:03)
  • DBEZ, TS
Jatka w sklepie o brak maseczki
- Już masz pięć stów w plecy, albo trzydzieści...kur..a szmato jeba..a - tak potraktował klientkę bez maseczki jeden ze sprzedawców w sklepie w centrum Chełma. Filmik z nagraniem krąży w mediach społecznościowych.

Na zaledwie ponad minutowym nagraniu widać, jak sprzedawca zatrzaskuje drzwi przed klientką. Ta jednak nie daje za wygraną i otwiera drzwi. Padają niecenzuralne słowa. W chwilę później kobieta krzyczy: "Puść mnie kur..a" i słychać odgłosy szamotaniny. Ktoś ze sklepu dzwoni na policję.

- Ja mam prawo, żeby chodzić bez maseczki! - krzyczy oburzona kobieta.

- Stul pysk! - odkrzykuje mężczyzna.

Kobieta nagrała całe zdarzenie telefonem komórkowym. Pod koniec nagrania słychać, jak protestuje, bo ktoś jej to urządzenie wyrywa z ręki.

- Odebraliśmy zgłoszenie, że klientka bez maseczki awanturuje się w sklepie. Na miejscu policjanci stwierdzili, że 32-letnia mieszkanka Chełma weszła do sklepu i nie zasłoniła ust ani nosa. Nie zrobiła tego także w obecności policjantów - mówi Ewa Czyż, rzeczniczka chełmskiej policji.

W związku z tym zdarzeniem policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie kobiety. Wielu jednak internautów jest oburzonych postawą sprzedawcy, bo co prawda miał prawo wezwać policję, ale nie powinien niecenzuralnie odzywać się do kobiety, czy też używać wobec niej siły.

- Czułem się zagrożony, dlatego tak zareagowałem. Teraz postąpiłbym inaczej - przyznaje sprzedawca. Jak mówi, odebrał już telefony z pogróżkami, po tym, jak filmik z jego udziałem został upubliczniony. Nagranie ma już kilkaset komentarzy. Większość jest negatywna dla sprzedawcy, a nawet zawiera groźby. Są też opinie, że to prowokacja. Inni krytykują klientkę sklepu, bo nagrywała bez niczyjej zgody. Wobec niej też padają groźby.

- Filmik został wrzucony do Internetu bez mojej wiedzy. Nie chcę się w tej sprawie wypowiadać - mówi autorka nagrania. Jej zdaniem,  sprzedawca w sklepie postąpił karygodnie, więc ona w związku z tym wraz ze swoją adwokatką podejmie odpowiednie kroki prawne. - Nie będę się wypowiadała, dopóki sprawa nie trafi do prokuratury - dodaje kobieta.

DBEZ, TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kazio
kazio 19.10.2020, 15:16
karyna bez maseczki a w domu zostawiła Brajanka
Marta
Marta 19.10.2020, 13:45
Zapowiedź jak kolejnego odcinka serialu

Pozostałe