Oddaj stanik do re(CYC)lingu!

  • 17.10.2020, 09:16 (aktualizacja 17.10.2020, 09:25)
  • AN
Oddaj stanik do re(CYC)lingu!
Panie, które oddadzą do recyclingu swoje staniki, zyskają rabat na nową bieliznę, dochód ze zbiórki biustonoszy zasili zaś konto Stowarzyszenia Amazonki Ruch Społeczny oraz Fundacji Wsparcie na Starcie. A więc drogie panie, do dzieła!

W akcję włączyły się salony bielizny Lady Marion z Chełma. Pierwszy mieści się przy placu Łuczkowskiego 9a, drugi - przy Lwowskiej 11d. To tam można przynieść niepotrzebne staniki.

- Warto wziąć udział w akcji. Każda osoba, która odda swój stary stanik do reCYClingu, otrzyma od nas bon o wartości 20 zł na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza oraz bezpłatną ekspercką poradę profesjonalnej brafitterki - zachęca Marzena Czebiera-Skórzewska.

Termin akcji nie został wybrany przypadkowo. Październik jest bowiem miesiącem walki z rakiem piersi. Akcja promuje także samobadanie oraz noszenie dobrze dobranego biustonosza. Jej celem jest uświadamianie kobiet, że same są w stanie rozpoznać ewentualne zmiany w piersiach, a samokontrola może uratować życie.

- Pamiętajmy, nasz dotyk może uratować nam życie. W październiku rozdajemy też zawieszki pod prysznic z instrukcją, jak prawidłowo wykonać samobadanie. Przyjdź do nas i odbierz swoją zawieszkę - apeluje nasza rozmówczyni. - Przypomnij też siostrze, mamie, przyjaciółce o regularnym badaniu piersi. Dbajmy o swój biust.

Zebrane w ramach akcji biustonosze oddane zostaną do re(CyClingu) a cały dochód ze zbiórki trafi do Stowarzyszenia Amazonki Ruch Społeczny oraz Fundacji Wsparcie na Starcie, promującej zdrowe nawyki u nastolatek.

- Przez ostatnie lata udało się zebrać w Polsce kilka ton staników. My, chełmianki także mamy w tym swój udział. Rok temu zebrałyśmy ponad 700 sztuk biustonoszy -  przypomina właścicielka salonów Lady Marion.

Staniki można oddawać do 31 października do specjalnie przygotowanych koszy oznaczonych logiem kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM.

Akcję wspierają ambasadorzy nawołujący do wypracowania w sobie nawyku dbania o zdrowie piersi. Są wśród nich: Beata Sadowska, Daria Widawska, Elżbieta Romanowska, Marzena Rogalska, Kinga Zawodnik, Aleksandra Kisio, Karolina Szostak, Lidia Kalita, Anna Iberszer, Anna Męczyńska, Paulina Koziejowska oraz dwóch panów: Qczaj i Michał Piróg. W gronie ambasadorek kampanii znalazły się także influencerki: Ola Nowak, Siostry ADiHD, Laura Ogrodowczyk, Karolina Cwalina, Anna Jaworska (MumMe.pl) oraz Miss Polonia Karolina Bielawska.. 

Pomysłodawczynią projektu, który odbywa się po raz dziewiąty, jest Izabela Sakutova, międzynarodowa ekspertka brafittingu, którą w organizacji akcji wspiera bieliźniana marka Panache, specjalista w zakresie rozmiarów D+, troszcząca się o zdrowie i komfort kobiecych piersi.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe