Online o ryzykownych zachowaniach

  • 15.10.2020, 10:30
  • AN
Online o ryzykownych zachowaniach Fot. Pixabay
Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Chełmie zaprasza na miejską konferencję na temat profilaktyki zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej w dniach 20 i 21 października.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i poglądów badaczy oraz praktyków zajmujących się zapobieganiem zachowaniom ryzykownym, ochronie zdrowia psychicznego i promowania zdrowego stylu życia. Podczas konferencji referaty wygłoszą nauczyciele praktycy specjalizujący się w profilaktyką zachowań ryzykownych. W obecnym czasie bardzo widoczne staje się przyśpieszenie zmian kulturowych, obyczajowych w wielu obszarach życia społecznego. Taka sytuacja ma wpływ na zmiany w zakresie zachowania młodych ludzi, a nawet grup społecznych.

W tym kontekście organizowana konferencja ma na celu podjęcie dyskursu na temat aktualnego miejsca i roli profilaktyki zachowań ryzykownych w życiu człowieka, dokonanie analizy zagrożeń, wymianę doświadczeń wynikających z pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Organizatorzy planują także dyskusję dotyczącą skuteczności programów profilaktycznych, prezentację dobrych praktyk w tym zakresie oraz promocję zdrowego stylu życia.

Konferencja odbywać się będzie online w godzinach od 10 do 13.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe