Urząd na dwie zmiany

  • 14.10.2020, 16:30
  • GD
Urząd na dwie zmiany Fot. Urząd Gminy Izbica
Będą zaczynać o świcie, a kończyć o zmierzchu. W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną Urząd Gminy Izbica wprowadza nowe godziny pracy. Od 12 października niektóre sprawy można załatwiać nawet do godz. 20.

To jedyny urząd gminy w powiecie krasnostawskim, który zdecydował się na pracę zmianową. Od poniedziałku do piątku będzie czynny w godzinach 7-13 oraz 14-20. W przerwie dnia zaplanowano dezynfekcję.

- Choć urząd będzie otwarty dłużej, wymiar pracy pozostaje bez zmian. Będziemy pracowali rotacyjnie, aby uniknąć potencjalnych zakażeń i nie narazić się na paraliż jednostki - wyjaśnia sekretarz gminy Anna Chachaj.

Pracownicy zostali zobligowani do pozostawania do dyspozycji pod telefonem przez kilka godzin po zmianie porannej oraz przed rozpoczęciem zmiany popołudniowej. W miarę możliwości część pracy będą mogli wykonać zdalnie z domu.

- Praca zmianowa będzie korzystna dla tych osób, które z różnych powodów nie zawsze mogły załatwić sprawy w urzędzie w dotychczasowych godzinach pracy - podkreśla pani sekretarz.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe