Wzmożony reżim w starostwie

  • 14.10.2020, 11:45
  • GD
Wzmożony reżim w starostwie Fot. krasnystaw-powiat.pl
W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju starosta Andrzej Leńczuk zarządził bardziej rygorystyczne zasady w obsłudze interesantów starostwa. Naczelnicy i pracownicy wydziałów mają stanowczo egzekwować stosowanie środków ochrony osobistej, dezynfekcji i dystansu społecznego.

Wewnętrzne restrykcje mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zdecydowano, że w sprawach związanych z bezpośrednią obsługą interesanci będą wpuszczani do budynku na nie więcej niż 5 minut przed umówionym terminem wizyty w danym wydziale lub stanowisku obsługi.

Szczególnie pilnowane ma być noszenie maseczek, zachowanie dystansu i dezynfekcja. Pracownicy zostali zobligowani do ich przestrzegania i egzekwowania wśród przyjmowanych interesantów. Wprowadzono też wewnętrzne zalecenia i wytyczne mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wśród pracowników starostwa.

- Apelujemy do wszystkich mieszkańców powiatu krasnostawskiego, aby niezależnie od indywidualnych zapatrywań potraktowali zaistniałą sytuację z odpowiednią powagą i respektem oraz nie narażali zdrowia własnego i innych. Przede wszystkim chodzi o stosowanie się do ograniczeń i obostrzeń obowiązujących w kraju oraz wytycznych ministerstwa zdrowia - informuje Tomasz Kliszcz z wydziału oświaty kultury i promocji powiatu Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe