Muzycy dla Oliwiera

  • 11.10.2020, 08:00 (aktualizacja 11.10.2020, 08:04)
  • AN
Muzycy dla Oliwiera
Każda forma pomocy dozwolona. Chełmscy muzycy zamierzają pomóc choremu chłopcu, dzięki talentom, jakie posiadają. "Razem dla Oliwierka" to hasło koncertu charytatywnego, który odbędzie się już niedługo w Chadeku.

Oliwier urodził się̨ z wadami kończyn. Po konsultacji w Instytucie Paley'a w Warszawie rodzice dostali listę̨ problemów, z którymi musi się̨ zmierzyć́ ich synek, a także plan leczenia wraz z kosztorysem pierwszej operacji, który opiewa na kwotę 400 tys. zł. Podczas tego zabiegu lekarze wykonają rekonstrukcję stawu biodrowego oraz przygotują nóżkę chłopca pod dalsze wydłużanie, i zabieg rozdzielenia paluszków w rączce. Oliwier ma przejść 10 takich operacji. Ponieważ ich koszt jest ogromny,  rodzina chłopca prosi o wsparcie.

Chcesz pomóc, a przy okazji posłuchać dobrej muzyki na żywo? Przyjdź na koncert charytatywny dedykowany chłopcu. Wystąpią między innymi: Mariusz Matera, Jarek Lackowski, Chełmska Szkoła Rocka, Bimber Boys, Marlena Mika Stangryciuk-Zając, Jarek Buczek, Kajson, Defis, Patrycja Wilgos, PRO100, Krystyna Bochen i Edwin Małysz, Banda Barbary, pary sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego TAKT z ChDK, Boogie Twist z MDK Chełm, Zespół Tańca Jazzowego Ballo z MDK Chełm oraz Zespół Reprezentacyjny Służby Więziennej.

Organizatorami wydarzenia są Klub Sportowy Sambo Chełm oraz Teatr "Niemy Krzyk" im. Marka Juraska. Koncert odbędzie się 21 października. Początek o godz. 18.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe