Nagrodzeni za ogrody, bukiety i ozdoby

  • 10.10.2020, 16:23
  • GD
Nagrodzeni za ogrody, bukiety i ozdoby Fot. UG Izbica
Dopiero pod koniec ubiegłego miesiąca ogłoszone zostały długo wyczekiwane wyniki konkursów dożynkowych oraz na najpiękniejszy ogród przydomowy.

W konkursie na dekoracje dożynkowe domów i sołectw wygrała Wólka Orłowska. Drugie miejsce zajęły Tarzymiechy i Tarnogóra, a trzecie Izbica i Romanów. Podziękowania za udział odebrali przedstawiciele sołectw: Wirkowice, Stryjów, Orłów Murowany Kolonia, Topola, Dworzyska, Kryniczki, Tarnogóra Kolonia, Ostrzyca i Orłów Drewniany Kolonia.

Najpiękniejszy bukiet dożynkowo-zielno wykonali przedstawiciele sołectw z Izbicy. Drugą nagrodę zdobyła Tarnogóra Kolonia. Trzecie miejsce zajęły Ostrzyca i Wólka Orłowska. W konkursie brały również udział sołectwa: Tarzymiechy, Wirkowice, Stryjów, Orłów Murowany Kolonia, Romanów, Dworzyska, Kryniczki, Orłów Murowany, Tarnogóra i Mchy.

- W głosowaniu internautów wygrał bukiet dożynkowo-zielny z Tarzymiech. Drugie miejsce przypadło Izbicy, a trzecie Wólce Orłowskiej - informuje Małgorzata Jakimiak, dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Izbicy.

Pierwszą nagrodę w konkursie na najpiękniejszy ogród otrzymała Grażyna Wereda (Tarnogóra). Drugie miejsce przypadło Joannie Krzywonos (Tarzymiechy). Trzecią pozycję zajęły Maria Popik (Kryniczki) i Halina Panas (Wirkowice). Podziękowania za udział otrzymały: Bogusława Szymaniak (Kryniczki), Teresa Sokół (Ostrzyca), Zofia Gorzała (Ostrzyca), Halina Czuba (Ostrzyca), Roman Jóźwiak (Ostrzyca), Alfreda Ciesielska (Tarnogóra Kolonia), Lidia Szaran (Wólka Orłowska), Halina Kostrzanowska (Wólka Orłowska), Dominika Nizioł (Wólka Orłowska).

W głosowaniu internautów w odrębnym konkursie na najpiękniejszą fotografię ogrodu pierwsze i drugie miejsce zajęła Zofia Gorzała (Ostrzyca). Na podium znalazło się również zdjęcie ogrodu Edyty Repeć (Izbica).

Laureaci poszczególnych konkursów odebrali nagrody finansowe oraz upominki w postaci sprzętu AGD oraz akcesoriów i ozdób ogrodniczych. Oprawę muzyczną spotkania przygotowali instruktorzy domu kultury w Tarnogórze. Towarzyszyła temu wystawa konkursowych bukietów, dekoracji i ogródków.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe