Zastępstwa zapewnione, pieniądze te same

  • 10.10.2020, 10:30
  • AN
Zastępstwa zapewnione, pieniądze te same
W placówkach oświatowych, w których nie ma wicedyrektorów, prezydent wyznaczył zastępców w razie nieobecności dyrektorów. Sytuacja ta głównie dotyczy miejskich przedszkoli, ale nie tylko.

W Przedszkolu Miejskim nr 2, gdzie szefem jest Marta Klajnert, na zastępstwo wyznaczono Joannę Balcer. Jeśli w pracy nieobecna będzie Dorota Hurko - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 - placówką zarządzać ma Sylwia Reszota. Na co dzień Przedszkolem Miejskim nr 8 kieruje Barbara Foryt, jeśli jej jednak nie będzie w pracy, to placówką w jej imieniu pokieruje Bożena Komenda. Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 10 Elżbieta Głuszek podczas swoich nieobecności będzie zastępowana przez Katarzynę Kozaczuk. W Przedszkolu Miejskim nr 11, gdzie dyrektorem jest Alicja Grzywacz, na zastępstwo wyznaczono Barbarę Chomacką. Jeżeli dyrektor Przedszkola Miejskiego 12 Małgorzata Łoza będzie na urlopie czy zwolnieniu, zastępować ją ma Iwona Dobrzańska. Henryka Janiuk będzie zarządzać Przedszkolem Miejskim nr 14, jeśli jej szefowa Halina Kiełb będzie nieobecna.

W Szkole Podstawowej nr 2 obowiązki dyrektora pełni Lidia Kowalczyk. Gdyby jednak była na zwolnieniu czy urlopie, w jej imieniu porządku w placówce pilnować będzie Ewa Stawarek. Wicedyrektora nie ma także w Młodzieżowym Domu Kultury. Dyrektor Joannę Wilkołaską w przypadku nieobecności zastępować będzie Joanna Sadowska.

Zastępstwa wyznaczone zostały do końca tego roku szkolnego. Niestety, w związku z wyznaczeniem nauczycieli na zastępujących, nie wzrasta ich wynagrodzenie zasadnicze.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe