SOKiS zaprasza na wystawy

  • 08.10.2020, 09:52 (aktualizacja 08.10.2020, 09:57)
  • GD
SOKiS zaprasza na wystawy
Samorządowy Ośrodek Kultury i sportu w Tarnogórze  zaprasza na wystawę pt. „Nasze drogi ku niepodległości” oraz ekspozycję poświęconą Janowi Pawłowi II.

Pierwsza ekspozycja prezentuje aktywność gminnej społeczności w budowie polskiej państwowości u progu niepodległości. Projekt dofinansowano ze środków programu „Niepodległa”. Partnerami wydarzenia są: OSP Tarnogóra, GKS Ruch Izbica i KGW Tarnogóra. Otwarcie wystawy nastąpi 10 października w domu kultury w Tarnogórze. Początek o godz. 14.

Następnego dnia w tym samym miejscu i o tej samej godzinie zaplanowano otwarcie wystawy poświęconej Janowi Pawłowi II. Ma ona związek z przypadającą w tym roku 20. rocznicą obchodów Dnia Papieskiego Totus Tuus.

Na wystawie znajdą się m.in. pamiątki i książki poświęcone papieżowi, które zostały zebrane przez mieszkańców gminy Izbica. Oprowadzać będzie ks. Stanisłąw Dworniczak, proboszcz parafii św. Kajetana w Orłowie Murowanym. W programie jest również cześć artystyczna oraz prezentacja prac konkursowych połączona z podsumowaniem zmagań plastycznych ph. „Jan Paweł II naszym przewodnikiem”.

GD

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe