Seniorzy rozpoczęli zajęcia

  • 08.10.2020, 16:30
  • TS
Seniorzy rozpoczęli zajęcia Fot. UTW Włodawa
Włodawski Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował rok akademicki 2020/2021. W uroczystościach, które odbyły się na łonie natury w Okunince, uczestniczyło 40 studentów seniorów na czele z rektorem Łucją Pamulską oraz członkami rady programowej – burmistrzem Wiesławem Muszyńskim i Ewą Krukowską, pracownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

- Życzę państwu, aby nowy rok akademicki włodawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku dostarczył wiele radości. Jestem przekonany, że będzie to czas rozwijania swoich pasji i zdobywania nowych umiejętności – powiedział w swoim wystąpieniu burmistrz Muszyński.

Po części oficjalnej słuchacze wzięli udział w warsztatach ruchowo-muzycznych. W głównej roli, w nowym składzie wystąpił zespół „Wrzos”. Uroczystość otwarcia nowego roku akademickiego zakończyła się biesiadą przy ognisku.

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
miejscowy
miejscowy 09.10.2020, 10:31
Fajna gromadka. Dobrze się bawią. Maseczek na nochach brak.Idealna pożywka dla koronawirusa.

Pozostałe