Magiczne Ogrody – ostatni weekend

  • 01.10.2020, 13:52 (aktualizacja 01.10.2020, 13:56)
  • ---
Magiczne Ogrody – ostatni weekend
Jak to napisał przed laty Wiliam Szekspir "wszystko dobre, co się dobrze kończy", a przecież ostatnie w tym sezonie spotkanie z bohaterami Magicznych Ogrodów nie może być inne – musi być dobre i wesołe i pełne śmiechu!

Ale też pewnie pojawi się smutek. No ale najbardziej nostalgiczna i barwna pora roku sprzyja takim nastrojom. Jednak nie ma powodów do zmartwienia, przed każdym z nas dużo różnych wydarzeń, ani się nie obejrzymy i znów będzie maj. Zupełnie jak w piosence o Magicznych Ogrodach; „Przecież zawsze wraca ten maj i znowu wszystko będzie naj...”

Skoro mamy piękną i kolorową jesień, to głównymi bohaterkami spotkania 3 i 4 października będą oczywiście mistrzynie kolorowania świata czyli wróżki smużki. Przybywajcie do „Roztańczonego ogrodu wróżek”! O 13:00 i 15:00 na Dziedzińcu będą rozpoczynać swój wielobarwny spektakl razem z Mordolami i figlarnym żonglerem w rytmie smoczego bębna.

Po spektaklu ruszy parada do Zamku Wróżek, gdzie wszyscy zatańczą taniec radości (godz. 13:30 i 16:00). Oprócz tego warto będzie pojawić się w Kwiatowej Dolinie, przy Kolejce, gdzie o godz. 12:00 i 14:00 do rozwiązywania kalamburów i zagadek namawiać będzie krasnolud Wyrwipałka. Z kolei o 12:30 i 14:30 na Scenie w Drzewach będzie można wejść do świata baśni, i wziąć udział w zabawach i konkursach rozkręcanych przez wróżkę i bulwiaka. I wreszcie o każdej równej godzinie dzieci wraz z rodzicami zapraszani będą na Dziedziniec do wspólnego tańca i zabaw z wróżkami i krasnoludami.

Jeśli nie udało Ci się powitać jesieni w www.magiczneogrody.com tydzień temu, to jest teraz ostatnia, fantastyczna okazja, aby odwiedzić Trzcianki i spędzić piękny czas wśród barwnych roślin ze swoimi bliskimi. Wróżki i Mordole czekają na Ciebie!

---

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe