Zaśpiewaj dla niepodległej

  • 28.09.2020, 14:23
  • AN
Zaśpiewaj dla niepodległej
Lubisz śpiewać? Masz talent wokalny? Przyjdź na casting do koncertu Niepodległa, który organizuje Chełmski Dom Kultury. Może to właśnie Ciebie usłyszymy podczas wielkiego muzycznego wydarzenia patriotycznego.

Casting odbędzie się 1 października w godzinach 17 – 19 w sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury. Uczestnicy powinni przygotować dwa utwory, jeden dowolny oraz jeden ze wskazanej przez organizatorów listy. Do wyboru są piosenki: „Jak całować, to ułana”, „O mój rozmarynie”, „Moja ojczyzna”(w wersji Cz. Niemena lub S. Soyki),„Wojenko, wojenko”, „Serce w plecaku”, „Rozkwitały pąki białych róż”. Kandydaci powinni zapewnić podkład, bądź akompaniament we własnym zakresie.

Chadek poszukuje wokalistów w każdym wieku, od lat 5 do 105! Aby wziąć udział w przesłuchaniu, należy przesłać wypełniony formularz na adres: [email protected] lub dostarczyć go bezpośrednio na recepcję ChDK do 30 września. Formularze zgłoszenia dostępne są na stronie: www.chdk.chelm

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe