Dalej na dwóch kółkach

  • 28.09.2020, 10:11 (aktualizacja 29.09.2020, 07:33)
  • AN
Dalej na dwóch kółkach
Dobiegła końca budowa ścieżki rowerowej oraz chodnika wzdłuż ul. Hrubieszowskiej do granic miasta. Rowerzyści nie mogą wypróbować nowego traktu, ponieważ nie został on jeszcze oficjalnie odebrany.

Jak zapewniają urzędnicy z ratusza, ścieżka rowerowa ma zostać oddana do użytku z końcem miesiąca. To dobra wiadomość nie tylko dla cyklistów, ale także i spacerowiczów, którzy mają wydzielone miejsce do przechadzek. Inwestycję realizowała firma PRD Lubartów. Kolejny etap remontu, czyli budowa ścieżki rowerowej aż do Kamienia, zostanie zrealizowany po przebudowie części nawierzchni drogi wojewódzkiej 844 znajdującej się na terenie sąsiadującej z miastem gminy.

Inwestycja jest realizowana we współpracy z gminami Chełm oraz Kamień.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
katzPodola
katzPodola 29.09.2020, 16:37
Więcej znaków nie mogli ustawić? paranoja

Pozostałe