Altana stanie przy stawie

  • 26.09.2020, 08:01
  • DBEZ
Altana stanie przy stawie
To już pewne. Otoczenie zbiornika, tak zwanego stawu, wzbogaci się o nowe elementy infrastruktury. Inwestycja zostanie sfinansowana z pieniędzy, które gmina wraz z czterema innymi samorządami pozyskała z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Chodzi o projekt „Zagospodarowanie i budowa infrastruktury zlokalizowanej przy istniejących zbiornikach wodnych na terenie gmin: Horodło, Kamień, Wojsławice i Żmudź”.

- Nasz samorząd otrzyma około 200 tysięcy złotych – mówi wójt Henryk Gołębiowski.

Wybudowany zostanie 300-metrowy chodnik, który „domknie” pasaż spacerowy wokół wojsławickiego stawu. Pojawią się nowe ławki i oświetlenie solarne. Powstanie także dodatkowa altana z murowanym grillem. Inwestycja zostanie zrealizowana w przyszłym roku.

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe