Dwie spółki, jeden prezes

  • 25.09.2020, 07:47
  • AN
Dwie spółki, jeden prezes
Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych ma nowego prezesa. Jest nim... szefowa innej miejskiej spółki.

Katarzyna Hapońska-Gajewska, zgodnie z decyzją władz miasta, zarządza teraz dwiema miejskimi firmami: Przedsiębiorstwem Usług Mieszkaniowych i od niedawna MPRD.

Czy pani prezes uda się wyciągnąć z dołka przedsiębiorstwo? Nieoficjalnie mówi się, że wybór nie jest przypadkowy, ponieważ samorząd przymierza się do połączenia obydwu spółek komunalnych. Ponoć to tylko kwestia czasu. Sytuacja finansowa miejskiej spółki drogowej nie jest najlepsza. Bez nowoczesnego sprzętu, którego nie posiada, nie ma szans na dalsze funkcjonowanie. Firma wciąż jest na minusie. Czy prezydent zdecyduje się na dokapitalizowanie firmy? Czy może ma jakiś inny pomysł...

Prezes Andrzej Serafin, który zarządzał przedsiębiorstwem od początku 2019 roku, zrezygnował z funkcji. Spółką w związku z tym zarządzali prokurenci: Zbigniew Potocki i Krzysztof Skibiński. 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Budimeks
Budimeks 26.09.2020, 14:40
czas już podjąć działania !!! MPRD do likwidacji a nie poić wodą trupa

Pozostałe