Potrzebna krew dla malarki

  • 15.09.2020, 11:49
  • szer
Potrzebna krew dla malarki
Teresa Chomik-Kazarian znana chełmska artystka plastyk, animatorka kultury i założycielka Stowarzyszenia Twórczego Pasja oraz współzałożycielka Domu Pracy Twórczej w Uhrze, pilnie potrzebuje krwi. Rodzina i przyjaciele zwracają się z gorącym apelem o pomoc.

Artystka od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą. Obecnie przebywa w szpitalu w Chełmie. Żeby jej stan zdrowia uległ poprawie, musi mieć podawane płytki krwi.

Każda osoba, która chce jej pomóc, powinna zgłosić się do centrum krwiodawstwa, Chełm, ul. Szpitalna 53, w godz. od 7 do 12 i oddać krew ze wskazaniem dla Teresy Chomik-Kazarian. Krew można oddawać na terenie całego kraju. Najlepiej, gdyby była to krew 0 Rh minus, lecz tak naprawdę nie ma znaczenia, jaka to będzie grupa, bo i tak zostanie wymieniona na tę właściwą. Pani Teresie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

szer

Czy - Twoim zdaniem - powinien zostać przywrócony handel w niedziele?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe