Potrzebna pilna pomoc dla Tomka

  • 13.09.2020, 13:30 (aktualizacja 13.09.2020, 16:07)
  • oprac. MP
Potrzebna pilna pomoc dla Tomka
Tomek ma dopiero 15 lat, a przeszedł już 8 chemioterapii, w tym jedną megachemię. Chłopiec ma w sobie potężną wolę walki, ale też bardzo tęskni za rodzeństwem i rodziną, przebywa obecnie w Warszawie, w Instytucie Matki i Dziecka poddany jest radioterapii. Droga Pani, aby chłopczyk mógł szczęśliwie wrócić do domu potrzeba jest pilna pomoc.

Rodzina musimy zebrać brakującą kwotę 25 tysięcy zł na roczną kurację lekiem sprowadzonym z USA (Pazopanib). Koszt rocznego leczenia to 50 000 zł.

Link do wpłat, klikamy ,,Pomóż":

https://znajdzpomoc.pl/marzenia/tomek-panko/

Na Facebooku istnieje również grupa z licytacjami dla Tomka na Facebooku - dołączyć, wystawiać i licytować przedmioty może KAŻDY:

https://www.facebook.com/groups/589427294893454/ - Armia Aniołów Filipka G - pomaga dzieciom

Z pomocą dobrych serc, które mogą wesprzeć zbiórkę finansowo bądź zasilić licytację, nie tracimy wiary w powodzenie tej zbiórki.

Pełna historia Tomka oraz bieżące informacje znajdują się na stronie fundacji Znajdź pomoc. Tu link:

https://znajdzpomoc.pl/marzenia/tomek-panko/

- Rodzice martwią się o każdy dzień życia Tomka. Jestem mamą dziecka które od urodzenia walczy z ciężką wadą serca. Każda z moderatorek jest mamą i nie możemy bezczynnie patrzeć na cierpienie dziecka, ale same nie jesteśmy wstanie nagłośnić zbiórki - apeluje Agnieszka Garnowska, moderatorka grupy na Facebooku.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe