Spór o parkowanie

  • 11.09.2020, 14:01
  • DBEZ
Spór o parkowanie
Jeden z portali społecznościowych zamieścił zdjęcie samochodu pani wójt przed urzędem gminy. Zdaniem autorów - auto jest źle zaparkowane, ale "co wolno wojewodzie..." Tymczasem Krystyna Deniusz-Rosiak twierdzi, że parkuje zgodnie z przepisami.

"Zaraz kilka metrów za tym beznadziejnie zaparkowanym samochodem jest wyjście główne do drogi ze szkoły podstawowej, które ten samochód zasłania i może dojść do tragedii" - podaje autor wpisu na Dubienka the best. Aby nie zastawiać przejazdu, wystarczyłoby skorzystać z pobliskiego parkingu. Dalszy komentarz jest nie tylko nieprzychylny pani wójt, ale śmiało można powiedzieć, że obraźliwy. Wywołał dyskusję mieszkańców gminy. Jedni przyznają rację krytykującym, inni piszą, że przecież przy gminie w ten sposób parkowano niemal od zawsze.

- Nie jest to zatoka, tylko utwardzone poszerzone pobocze jezdni. Więc postawienie nawet prostopadle nie jest wykroczeniem. Poza tym, jak widać na zdjęciu, nie toruję przejazdu, a w dodatku samochód jest już w ruchu, na co wskazuje obecność kierowcy za kierownicą i skręcone koła - odpowiada na zarzuty wójt Krystyna Deniusz-Rosiak.

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe