Nikt nie chce być szefem gabinetu

  • 02.09.2020, 10:01 (aktualizacja 02.09.2020, 10:10)
  • AN
Nikt nie chce być szefem gabinetu
Konkurs na dyrektora gabinetu prezydenta Chełma pozostaje nierozstrzygnięty. Nie wpłynęła żadna oferta.

Wakat na tym stanowisku jest od momentu, kiedy były już dyrektor Daniel Domoradzki został awansowany na zastępcę prezydenta miasta, czyli od października ubiegłego roku. Domoradzkiego w ratuszu już nie ma, nie ma też wciąż dyrektora gabinetu prezydenta.

Kilka tygodni temu miasto po raz pierwszy ogłosiło konkurs na to stanowisko. Wymagania nie były zbyt wygórowane, ale zakres obowiązków dość spory. Kandydat na dyrektorskie stanowisko miał mieć  wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni staż pracy, nieposzlakowaną opinię, brak skazania pełnomocnym wyrokiem, pełną zdolność do czynności prawnych i obywatelstwo polskie. Nikogo nie skusiło nawet wynagrodzenie od 4 tys. zł (brutto). Jeszcze do niedawna mówiło się, że wygraną ma już w kieszeni partyjny kolega prezydenta Wojciech Wójcik, ale jak widać, nawet on nie połakomił się na to stanowisko. Chyba że zostanie po prostu awansowany na dyrektora. Czas pokaże.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zlikwidować
zlikwidować 05.09.2020, 16:15
Proponuje zlikwidować Gabinet Prezydenta. Komórka nikomu niepotrzebna. Nie będzie problemu z obsadzeniem wakatu a i trochę pieniędzy miasto zaoszczędzi
Chełmianin
Chełmianin 02.09.2020, 18:28
Powodem może być obecna wiceprezydent.
obserwator
obserwator 03.09.2020, 09:37
Powodów zapewne jest wiele. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się pchał w takie bagno.
obserwator
obserwator 02.09.2020, 13:03
Czyli nikt już nie chce mieć nic wspólnego z obecną władzą. Przyszły dyrektor będzie dostanie ta pracę w ramach kary partyjnej :)

Pozostałe