Ochroniarz przesadził z interwencją

  • 01.09.2020, 10:05
  • TWA
Ochroniarz przesadził z interwencją
Chciał uspokoić klienta, ale zamiast z nim spokojnie porozmawiać, uderzył go w twarz. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem. Może trafić do więzienia nawet na pięć lat.

Do zdarzenia doszło w lokalu gastronomicznym w Okunince. Jeden z klientów baru, mieszkaniec gminy Bełżyce, ponoć  niewłaściwie się zachowywał. Z ustaleń policjantów wynika, że do akcji przystąpił 29-letni pracownik ochrony. Zamiast jednak drogą negocjacji wpłynąć na klienta, aby się uspokoił, uderzył go w twarz. Mężczyzna trafił do szpitala. Po wykonaniu badań lekarskich okazało się, że doznał poważnych obrażeń ciała, skutkujących pobytem w szpitalu dłuższym niż siedem dni. W takiej sytuacji kwalifikacja czynu jest poważniejsza, a 29-latkowi grożą surowsze konsekwencje.

Podczas przesłuchania tłumaczył, że tylko chciał uspokoić klienta. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, ale nie przyznał się do zarzucanego mu czynu.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe