Aquapark zmienia godziny otwarcia

  • 01.09.2020, 09:42
  • AN
Aquapark zmienia godziny otwarcia
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, od 1 września Chełmski Park Wodny zmienia godziny otwarcia. Dla osób, które lubią aktywnie rozpocząć dzień, basen sportowy oraz korty do squasha znajdujące w strefie active będą dostępne już od godziny 7. Aquapark będzie czynny do godz. 22.

- W lipcu i sierpniu przeprowadziliśmy ankietę satysfakcji wśród naszych gości. Zależało nam na poznaniu ich opinii oraz podpowiedziach, co moglibyśmy zmienić, aby byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług – tłumaczy Małgorzata Dulska, menedżerka Chełmskiego Parku Wodnego.

Analiza ankiet i rozmów wpłynęła na decyzję o zmianie godzin otwarcia aquaparku i to już od 1 września. Od poniedziałku do piątku w godz. 7-13 dostępny będzie basen sportowy.

- Wprowadziliśmy specjalne ceny dla korzystających z tej formy aktywności – bilet ulgowy będzie kosztował tylko 9 zł, zaś normalny 12 zł za 70 minut korzystania. Mieliśmy wiele głosów od naszych gości o tym, że chcą popływać z samego rana, niejednokrotnie przed pracą, dlatego spełniamy ich życzenie – informuje Dulska.

Od godz. 13 do 22 będzie czynna już cała strefa basenowa (baseny rekreacyjne, sportowy i do nauki pływania). Od godz. 7 dostępne będą również korty do squasha, znajdujące się w strefie active. Z porannej oferty będą mogły skorzystać osoby lubiące aktywnie rozpocząć dzień. Już od godziny 10 (od poniedziałku do niedzieli) będzie można korzystać z kręgielni.

- To miejsce, w którym coraz częściej spędzają czas seniorzy, a zatem z myślą o nich wprowadziliśmy wcześniejsze godziny otwarcia. Przedpołudniowe godziny to także możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla młodszych dzieci. Ta forma cieszy się coraz większym powodzeniem – mówi menedżerka Chełmskiego Parku Wodnego.

Od godz. 15, również na życzenie gości, otwarta będzie strefa saun wewnętrznych, czyli saunarium. Co godzinę, począwszy od 16, pracujący w aquaparku saunamistrzowie będą przeprowadzać ceremonie saunowe. Z kolei weekendowe otwarcie to godz. 7-22, w tym już od 7 basen sportowy, zaś od 9.00 cała strefa basenowa.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe