Nagrodzeni za wieńce i zdjęcia

  • 29.08.2020, 16:24
  • GD
Nagrodzeni za wieńce i zdjęcia Fot. GOK Łopiennik Górny
Gminny Ośrodek Kultury w Łopienniku Górnym ogłosił wyniki konkursu fotograficznego i na najładniejszy wieniec dożynkowy.

Finał zmagań fotograficznych pt. „Przyroda, zwierzęta, ptaki na terenie Gminy Łopiennik Górny w obiektywie smartfona” nastąpił 14 sierpnia. Komisja po obejrzeniu zgłoszonych zdjęć i sprawdzeniu zgodności prac z tematyką konkursu postanowiła przyznać pierwszą nagrodę Annie Kiszczak. Drugie miejsce zajął Aleksander Wasil, a trzecie i czwarte odpowiednio Gabriela Wawrzysiuk i Filip Sokoluk.

Dzień później poznaliśmy najpiękniejsze wieńce dożynkowe. Pierwszą nagrodę ex aequo otrzymały KGW Dobryniów nad Wieprzem oraz KGW Łopiennik Górny. Pozostali uczestnicy: KGW Łopiennik dolny, KGW Wola Żulińska i Towarzystwo Przyjaciół Borowicy otrzymali wyróżnienia.

Wieńce zostały zaprezentowane w kościele św. Bartłomieja w Łopienniku Nadrzecznym podczas dożynek gminnych. Starostami święta plonów byli Milena i Piotr Sysowie z Łopiennika Dolnego. Z powodu reżimu sanitarnego władze gminy zrezygnowały z tradycyjnego festynu i występów artystycznych. Po mszy Świętej w intencji rolników odbył się krótki koncert organowo-wokalny w wykonaniu Pawła Surysia i Małgorzaty Weremko. Oprawę muzyczną zapewniła też kapela Łopieńczacy.

Wójt Artur Sawa podziękował wszystkim za wzięcie udziału w konkursach, pogratulował uczestnikom oraz wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe.

GD

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe