Oddaj krew dla policjanta

  • 29.08.2020, 14:30
  • TWA
Oddaj krew dla policjanta
Asp. szt. Grzegorz Giza jako policjant pewnie niejednokrotnie uratował komuś życie. Teraz on potrzebuje naszej pomocy, aby wygrać walkę z chorobą.

Jest ciężko chory i potrzebuje krwi. W ubiegłym tygodniu władze Komendy Powiatowej Policji we Włodawie zaapelowały do wszystkich ludzi dobrej woli, aby wsparli emerytowanego funkcjonariusza i honorowo podzielili się z nim tym cennym darem.

- Nasz kolega pilnie potrzebuje krwi. Przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie. Każdy, kto chce pomóc mu w walce z chorobą, może zgłosić się do najbliższej stacji krwiodawstwa. Liczymy na waszą pomoc - informuje sierż.szt. Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa KPP we Włodawie.

 

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe