Cztery ulice do remontu

  • 27.08.2020, 07:50 (aktualizacja 27.08.2020, 21:21)
  • AN
Cztery ulice do remontu
Dzięki dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych w mieście zostaną wyremontowane kolejne ulice. Modernizacji doczekała się wreszcie m.in. ulica Sybiraków - zmora chełmskich kierowców.

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich zmotoryzowanych. Firma BG Construction, wykonawca zaplanowanych w ramach tego dofinansowania przedsięwzięć, informuje, że już w tym tygodniu rozpocznie prace związane z nowym oznakowaniem oraz pierwsze prace rozbiórkowe. Konieczne jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu. Na razie wykonawca nie przewiduje jednak znaczących utrudnień.

Do remontu oprócz ulicy Sybiraków zakwalifikowane zostały także: ulica Okszowska oraz Batorego i Jagiellońska. Miasto Chełm pozyskało na ten cel dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, dzięki czemu 70% kosztów inwestycji pokryje zewnętrzna dotacja.

- Czas na realizację zadań firma BG Construction ma do października tego roku. Oznacza to, że mieszkańcy już niebawem będą mogli przemieszczać się wyremontowanymi ulicami w komfortowych warunkach - informuje urząd miasta.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prawda
prawda 29.08.2020, 14:03
B. G na pewno się wyrobi a jak nie zmienią termin Rodzinne powiązania polityczne
ja
ja 28.08.2020, 01:42
BG Construction, czyli ta która od miesięcy rozkopała Kolejową... Dramat... Ale widocznie ktoś komuś coś.

Pozostałe