Krewki kierowca z maczetą

  • 18.08.2020, 11:34 (aktualizacja 18.08.2020, 11:39)
  • GD
Krewki kierowca z maczetą Policja Włodawa
54-latek groził śmiercią mężczyźnie za to, że doniósł na niego policjantom. Mundurowych też wyzywał i groził zwolnieniem z pracy.

Chwile grozy rozegrały się w niedzielne popołudnie, 16 sierpnia. Włodawianin wracał z rodziną z Okuninki, któremu maczetą zagroził pijany kierowca forda. W pewnym momencie zauważył w Orchówku nietrzeźwego kierującego fordem i powiadomił policjantów z Włodawy.

Mężczyzna jadący fordem najprawdopodobniej domyślił, że wkrótce będzie miał kłopoty. W związku z tym wyprzedził zgłaszającego i zajechał mu drogę. Następnie wyszedł z maczetą i groził całej rodzinie pozbawieniem życia.

Policjanci z OPP Lublin znaleźli mężczyznę w miejscu swojego zamieszkania. Funkcjonariusze zatrzymali 54-latka z gminy Włodawa, a podczas przeszukania zabezpieczyli maczetę. Mężczyzna znajdował się pod znacznym działaniem, alkoholu, miał w organizmie prawie 2 promile. Pobrano od niego krew do analizy.

Podczas interwencji 54-latek był bardzo wulgarny w stosunku do policjantów. Groził im pozbawieniem życia oraz zwolnieniem z pracy.

Następnego dnia śledczy przedstawili zatrzymanemu kilka zarzutów. Wcześniej był już wielokrotnie notowany. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci wystąpili z wnioskiem o tymczasowy areszt dla 54-latka.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe