Do tego ogrodu warto wrócić

  • 15.08.2020, 07:32
  • (apm)
Do tego ogrodu warto wrócić
Tegoroczny sezon turystyczny już teraz można, z wiadomych względów, zaliczyć do najbardziej nieprzewidywalnych w ostatnich dziesięcioleciach. Mimo to ludzie chcą podróżować. Jeśli nie zamierzamy jechać daleko, możemy zabrać rodzinę do Magicznych Ogrodów.

To położony na 14 hektarach ogród, w którym rośnie blisko milion roślin. Są wśród nich oczywiście kwiaty, które zakwitają zgodnie z cyklami natury. Tulipany, róże i piwonie zachwycają wszystkich. To fantastyczne skupisko flory, naturalnie podnosi naszą odporność, której tak nam dzisiaj potrzeba.

Prawdziwą niespodzianką jest oryginalny świat baśni ukryty między roślinami. Spotkanie z jego bohaterami powoduje, że nie tylko dzieci wracają do Magicznych Ogrodów nawet kilka razy rocznie. Nie tylko dzieci, bo prawdziwym fenomenem tego miejsca są wizyty trzy, a nawet czteropokoleniowych rodzin. Łatwo sobie wyobrazić, jak cenne może być takie spotkanie dziadków i wnuczków, podczas wielogodzinnego zwiedzania tego pięknego miejsca. Rekordziści chwalą się, że spędzali tam po 9 godzin i było im mało.

Oryginalnym pomysłem są różne urządzenia do zabawy, w tym karuzele, które tatusiowie napędzają siłą własnych mięśni. Prawdziwie to rodzinna rozrywka, choć w Ogrodach ważniejsza jest edukacja. Na przykład warto się dowiedzieć, jakie są zalety ogrodu sensorycznego, które dają wymierne korzyści najmłodszym gościom tego miejsca. Do tego wszystkiego to prawdziwa fabryka uśmiechu, która rozpogadza nawet największych ponuraków!

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe