Artystyczne lato w Chadeku

  • 13.08.2020, 10:04
  • szer
Artystyczne lato w Chadeku
To będzie prawdziwa gratka dla najmłodszych mieszkańców miasta. Chełmski Dom Kultury z myślą o nich właśnie realizuje wakacyjny projekt pod nazwą Chadek Summer Art. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-10 lat.

- Od 17 do 28 sierpnia zapraszamy na bezpłatne projekcje filmów animowanych oraz prezentację spektakli edukacyjnych – zachęca Mariusz Kalman, p.o. dyrektora  Chadeku. – Wszystkie seanse rozpoczynać się będą o godz. 10.

Obejrzeć będzie można spektakl "Prastara książnica - skarb i tajemnica" (17 sierpnia) oraz bajki: "Niedoparki" (18 sierpnia), "O czym szumi las" (19 sierpnia), "Wiplala" (20 sierpnia), "Słoń Benjamin" (21 sierpnia), "Wszystkowidząca" (24 sierpnia), "Magiczny dywan" (25 sierpnia). Dzień później kolejny spektakl  - "Zaczarowany las", a następnie bajki "Traktorek Florek ratuje farmę" (27 sierpnia) i "Złoty koń" (28 sierpnia).

O godz. 14  organizatorzy zapraszają na bezpłatne zajęcia plastyczne oraz muzyczno-rytmiczne dla dzieci. Pierwsze mają na celu zwiększenie zdolności manualnych, kreatywności i wyobraźni, drugie - stymulowanie muzycznego rozwoju dziecka.

Zapisy do udziału w Summer Art w recepcji Chełmskiego Domu Kultury. Tam również odebrać można bezpłatne bilety na bajki. O uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń  i pobierania wejściówek. Liczba uczestników i forma korzystania z sali widowiskowej, w związku z epidemią SARS COV-2, oparta będzie o wytyczne przeciwepidemiczne.

Projekt realizowany jest w ramach miejskiego programu przeciwdziałania narkomanii w Chełmie na rok 2020.

szer

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe