19-latek utknął w mokradłach

  • 04.08.2020, 09:56
  • TS
19-latek utknął w mokradłach
Dużego strachu najadł się młody mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny, który wracając z imprez, zgubił się w ciemnościach. Na szczęście chłopaka udało się w porę odnaleźć. Okazało się, że 19-latek zagrzebał się w błocie.

 Do zdarzenia doszło we wtorek (28 lipca) około godziny 3 w Okunince. Jak udało nam się dowiedzieć, wypoczywający nad Jeziorem Białym 19-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny wracał w tym czasie z imprezy. W pewnym momencie chłopak stracił orientację w terenie, zgubił w ciemnościach drogę i wszedł w mokradła. Przestraszony młodzieniec zupełnie nie wiedział, w którym kierunku ma się udać, więc zadzwonił do swojego kolegi, a ten z kolei powiadomił służby ratunkowe.

- Około godziny 5 udało nam się odnaleźć 19-latka. Przyznam szczerze, że byliśmy przygotowani na trudniejszą akcję. Zaginiony twierdził bowiem, że znajduje się na terenach podmokłych, więc strażacy zabrali ze sobą sanie, które wykorzystywane są do działań na lodzie. Na szczęście nie były one potrzebne i wszystko skończyło się szczęśliwie – relacjonuje Waldemar Makarewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie.

19-letni mieszkaniec gm. Rejowiec Fabryczny podczas nocnej wędrówki stracił buty. Miał pokaleczone stopy, dlatego przekazano go załodze karetki pogotowia.

Kilka godzin trwały również poszukiwania 47-letniej mieszkanki gminy Urszulin. Tego samego dnia około północy dyżurny włodawskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że kobieta wyszła z domu. Istniało zagrożenie, że może zrobić sobie krzywdę. Telefon, który zabrała ze sobą, był wyłączony. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, sprawdzając wszystkie możliwe miejsca, w których może przebywać 47-latka.

- Około godziny 4 między blokami przy ulicy Chełmskiej w Urszulinie, policjanci zauważyli kobietę jadącą rowerem. Odpowiadała ona rysopisowi osoby zaginionej. Po jej wylegitymowaniu okazało się, że była to 47-latka z gminy Urszulin. Została przekazana załodze karetki pogotowia – poinformowała nas sierż. szt. Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe