Podziel się swoją "książką życia"

  • 29.07.2020, 09:43 (aktualizacja 29.07.2020, 10:46)
  • juna
Podziel się swoją "książką życia" pixabay.com
Chełmska Biblioteka Publiczna zachęca wszystkich wielbicieli książek do dzielenia się swoimi ulubionymi tytułami - oczywiście w formie wirtualnej.

Wystarczy nagrać krótkie video i opowiedzieć w nim o książce, która była dla Was najciekawsza lub wywarła duży wpływ na Wasze życie, a zostanie ono opublikowane na facebookowym profilu i kanale YouTube biblioteki.

„Sto lat samotności", „Zdążyć przed Panem Bogiem”, „Klub Dumas”, „Forrest Gump” czy bajki Jana Brzechwy to tylko niektóre z zaprezentowanych i polecanych dotychczas tytułów. Jak widać, „książki życia” bywają bardzo różne. Zachęcamy więc, aby stworzyć i przesłać też własne video o swojej ulubionej. Może to być inspiracja dla innych do jej przeczytania, ale też okazja do zdobycia książkowych upominków, które na koniec akcji zostaną rozlosowane wśród uczestników.

Nagrany przez siebie krótki filmik można wysyłać na adres mailowy: [email protected] lub w wiadomości prywatnej na profilu Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. M. Orsetti (facebook.com/chbp). Osoby, które chciałyby się nagrać i opowiedzieć o ulubionej książce, ale potrzebują przy tym wsparcia technicznego, mogą się kontaktować pod numerem 82 562 01 01 i umówić na nagranie w bibliotece.

juna

Gdzie spędzasz tegoroczne wakacje?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe