Nowy dyrektor do końca wakacji

  • 23.07.2020, 09:28
  • AN
Nowy dyrektor do końca wakacji
Prawdopodobnie przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego poznamy nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Władze miasta przymierzają się na razie do ogłoszenia konkursu na to stanowisko.

Placówką kieruje Krzysztof Białowicz, który jeszcze do niedawna był dyrektorem. Teraz pełni jedynie obowiązki dyrektora, ale tylko do końca tego miesiąca. Raczej nie ma szans, aby w tym czasie miasto przeprowadziło postępowanie konkursowe i wyłoniło nowego szefa MOSiR. Jaki jest więc plan?

- Miasto Chełm ogłosi konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie, tak by wyłonić nowego szefa jednostki do końca wakacji. Do tego czasu zostanie wybrana osoba, której organ prowadzący powierzy pełnienie obowiązków dyrektora - poinformował nas Dominik Gil z gabinetu prezydenta.

30 kwietnia władze miasta wypowiedziały Krzysztofowi Białowiczowi warunki dotychczasowej umowy o pracę. Powoli dobiega końca 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Nie oznacza to jednak, że Białowicz nie będzie pracował w MOSiR. Dostał od miasta bowiem propozycję, która wydaje się być nie do odrzucenia. Zaproponowano powrót na piastowane wcześniej stanowisko kierownicze w MOSiR.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mg
mg 26.07.2020, 15:48
...w mieście nie ma odpowiednich ludzi (kolesi)!!!..., zwykle ,,przywożeni są" z okolic Warszawki!!....
Wszechpolak
Wszechpolak 23.07.2020, 22:03
Podobno dyrektorem MOSiR ma zostać Zbigniew Mazurek

Pozostałe