Przywieźli wirusa ze Śląska

  • 21.07.2020, 08:06
  • GD
Przywieźli wirusa ze Śląska
Chcieli uciec od choroby, a sami ją przywieźli. Koronawirusa stwierdzono u małżeństwa, które przyjechało ze Śląska do domku letniskowego w gminie Kraśniczyn.

Zakażonymi SARS-CoV-2 są kobieta i mężczyzna w przedziale wiekowym 21-40 lat. Z komunikatu Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego wynika, że oboje mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Z naszych ustaleń wynika, że małżeństwo ze Śląska ma rodzinę na terenie powiatu zamojskiego. Po stwierdzeniu zakażenia mężczyzna trafił na oddział zakaźny w Chełmie. Natomiast kobieta pozostała z dziećmi w izolatorium domowym w zajmowanym przez nich letnisku w gminie Kraśniczyn.

To dziewiąty i dziesiąty przypadek zakażenia koronawirusem na terenie powiatu krasnostawskiego. Osoby, które dotychczas chorowały w tym regionie na Covid-19, zostały uznane za ozdrowieńców.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 29.07.2020, 11:14
debilizm
Niko
Niko 21.07.2020, 21:43
Ile osob zarazili???

Pozostałe