Najeżona pułapka na drodze

  • 20.07.2020, 11:30 (aktualizacja 20.07.2020, 11:39)
  • GD
Najeżona pułapka na drodze
Pułapkę na gminny sprzęt drogowy zastawił jeden z niezadowolonych mieszkańców. Chciał przedziurawić koła szpikulcami z czesadła do lnu.

O niecodziennym incydencie poinformował wójt Artur Sawa na jednym z portali społecznościowych. Operator zauważył niebezpieczny przedmiot w ostatniej chwili przy pryzmie tłucznia do remontu dróg.    

- W taki sposób życzliwi mieszkańcy/mieszkaniec reagują na przebudowę, remonty oraz utrzymanie odpowiedniego stanu dróg gminnych. Sprzęt gminny nie ucierpiałby zbytnio, ma również ubezpieczenie, ale co najważniejsze stworzyło to wielkie niebezpieczeństwo dla użytkowników drogi- mieszkańców. Bezmyślność i wstyd! - ocenił wójt Łopiennika w opisie zdjęcia.

Artur Sawa zaprasza właściciela do swojego gabinetu po odbiór rekwizytu. Nie chce wskazywać lokalizacji znaleziska. Uważa, że uczciwi mieszkańcy byliby skrępowani postawą takiego sąsiada.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rozbawiona
rozbawiona 20.07.2020, 15:49
Wójt to ma wyobraźnię :) Jak czegoś nie wie, nie zna przeznaczenia przedmiotu, to sobie wymyśli.

Pozostałe