Muzyczna podróż do Azji

  • 15.07.2020, 12:45
  • MP
Muzyczna podróż do Azji
Grupa NOKAUT nie próżnuje. W najbliższy czwartek (16 lipca) będzie miał premierę teledysk nakręcony do utworu pt.: "Więcej Ciebie". Produkcja została wykonana z rozmachem i to poniekąd światowym, ponieważ w pewien sposób przeniesiemy się do Japonii.

Pomysł na stworzenie "azjatyckiego" klipu zrodził się pod wpływem sytuacji panującej na globie.

- Wirus z Chin rozprzestrzenił się po całym świecie, więc tak się złożyło, że zaczęliśmy w zespole interesować się kulturą Azji - wyjaśnia Przemysław Gilewicz, lider NOKAUT-u. - W teledysku nie śpiewamy i nie opowiadamy o chorobie, tylko - jak to my - o miłości.

Klip był nagrywany w Warszawie, ale cała sceneria została zaaranżowana w taki sposób, aby jak najlepiej oddać klimat Chin i Japonii. W teledysku zobaczymy więc japońskie napisy, rysunki smoków, figurki kotów przynoszących szczęście, nowoczesną technologię, a także stuningowane samochody wyścigowe do jazdy po torach. 

- Do pracy zaangażowaliśmy samych Azjatów i choć chwilami pojawiały się małe kłopoty językowe, to całość wyszła naprawdę profesjonalnie - dodaje Przemysław Gilewicz. - W jedną z głównych ról wcieliła się modelka z Kazachstanu, natomiast o wszystkie detale dbał znawca kultury Azji.

Premiera teledysku do utworu "Więcej Ciebie" już w najbliższy czwartek (16 lipca). Będzie go można obejrzeć na kanale YouTube grupy NOKAUT, a także w telewizjach muzycznych poświęconych muzyce disco.

MP

Gdzie spędzasz tegoroczne wakacje?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe